Telefon +48 690 822 622    E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zastrzerzenia prawne

Zastrzeżenia

©ARdesign - wszelkie prawa zastrzeżone.

Zawartość niniejszego serwisu chroniona jest ustawą z dnia z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych a więc stanowi własność ARdesign.

Niektóre elementy niniejszej strony internetowej są chronione prawami autorskimi przysługującymi innym uprawnionym podmiotom.

Jeżeli na stronie nie wskazano inaczej wszelkie znaki towarowe, oznaczenia handlowe, wzory przemysłowe, patenty oraz wykorzystywane do oznaczania prowadzonej działalności gospodarczej „loga” a także oznakowania znajdujące się w jej treści, są wyłączną własnością ARdesign.

Jeżeli informacje dotyczące posiadanych uprawnień w sposób wyraźny nie przewidują inaczej, podmiot uprawniony niniejszym wyraża zgodę na przeglądanie, publikowanie w części lub w całości, kopiowanie w części lub w całości, wydruk i rozprowadzanie materiałów zawartych w serwisie internetowym z zastrzeżeniem, iż:

  • Materiały zawarte w serwisie wykorzystywane będą tylko i wyłącznie do użytku prywatnego.
  • Wykorzystywanie materiałów w celach komercyjnych wymaga odrębnego pisemnego pozwolenia. 
  • Materiały wykorzystywane będą jedynie w celach informacyjnych.
  • Każdorazowo podane zostanie źródło ich  pochodzenia w czytelnej formie i/lub w postaci linku do strony, w przypadku publikacji w internecie.

Dane i informacje zawarte w niniejszym serwisie internetowym zamieszczone są tylko i wyłącznie w celu informacyjnym. ARdesign dokłada wszelkich starań aby dane zawarte w serwisie były kompletne oraz aby pochodziły ze sprawdzonych źródeł. Ze względu jednak na możliwość wystąpienia błędów oraz niedokładność i niekompletność serwisu internetowego, AR design nie ponosi odpowiedzialności za skutki jego użycia, włączając w to wszelkiego rodzaju straty oraz szkody materialne i niematerialne.

Niniejszy serwis internetowy zawiera odnośniki - linki do stron stworzonych i utrzymywanych przez osoby trzecie za które ARdesign nie odpowiada.

Żadna informacja zawarta w niniejszym serwisie, a w szególności ceny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu polskiego prawa a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Takowe informacje zostały ujęte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym.

Więcej informacji na temat zastrzeżeń prawnych mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Telefon +48 690 822 622
E-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wizytówka w kodzie QR pobierz vCard